Christies auktion
Min. Bestille:1Piece/PiecesTransport:Ocean,AirEmballage:PapkasseForsyningsevne:1 Piece/Pieces per MonthOprindelsessted:ChongqingProduktivitet:1 Piece/Pieces per MonthHvert stenudskæringsarbejde værdsættes af mennesker. Først og fremmest skal stenskulpturen skabe med formen og materialet i jadet, det vil sige, de skulle lave kunst i henhold til materialet for fuldt ud at vise den naturlige skønhed i jadet....
Et maleri af to herrer i det gamle kostume
Min. Bestille:1Piece/PiecesTransport:Ocean,AirEmballage:PapkasseForsyningsevne:1 Piece/Pieces per MonthOprindelsessted:ChongqingProduktivitet:1 Piece/Pieces per MonthChristies auktion er en meget detaljeret version af disse berømte malerier, som er et af de formative billeder af det sene flamske genremaleri. Det skildrer to herrer i gamle kostumeskrivningskonti og tæller penge. Dette er et populært billede. Der... -
Værdsættelse af Jade Little Princess
Min. Bestille:1Piece/PiecesTransport:Ocean,AirEmballage:PapkasseForsyningsevne:1 Piece/Pieces per MonthOprindelsessted:ChongqingProduktivitet:1 Piece/Pieces per MonthFør en jade er udskåret, kan dens værdi ikke afspejles fuldt ud. Det er bare en almindelig sten. Men hvis du møder en meget god stenskærende håndværker til at udføre stenskulptur, kan dens værdi afspejles fuldt ud. Kinas Jade -udskæringsteknologi... -
Et maleri af stuen dekoration
Min. Bestille:1Piece/PiecesTransport:Ocean,AirEmballage:PapkasseForsyningsevne:1 Piece/Pieces per MonthOprindelsessted:ChongqingProduktivitet:1 Piece/Pieces per MonthNår jeg taler om dekorative malerier, spekulerer jeg på, om du har fundet ud af, at stedet med den højeste frekvens skal være stuen. En berømt maleri -dekoration har spillet en efterbehandlingsrolle i stuen. Det kan ikke kun justere hjemmet... -
Udskæringsværker, der gør forfald til legenden
Min. Bestille:1Piece/PiecesTransport:Ocean,AirEmballage:PapkasseForsyningsevne:1 Piece/Pieces per MonthOprindelsessted:ChongqingProduktivitet:1 Piece/Pieces per MonthSelvom Jade faktisk er en almindelig sten, eksisterer den i tilfælde af, at den ikke er udskåret, men efter stenskulpturbehandling er det en fin stenkunst. Når du køber Stone Mountain -udskæringsprodukterne, ud over at lede efter farven, typen,... -
Fremragende og udsøgt dekorativt maleri
Min. Bestille:1Piece/PiecesTransport:Ocean,AirEmballage:PapkasseForsyningsevne:1 Piece/Pieces per MonthOprindelsessted:ChongqingProduktivitet:1 Piece/Pieces per MonthPå kunstmarkedet er det dramatiske fokus for dette udsøgte berømte malerier på Christies auktion det øjeblik, hvor gudinden Diana fandt en fe i nærheden, Callisto, gravid. Denne myte er meget populær blandt kunstnere fra det gamle og 16. århundrede.... -
Renaissance kunstsamling æstetik
Min. Bestille:1Piece/PiecesTransport:Ocean,AirEmballage:PapkasseForsyningsevne:1 Piece/Pieces per MonthOprindelsessted:ChongqingProduktivitet:1 Piece/Pieces per MonthKunsttransaktionssituation: En efterfølger af Albrecht D ü Rer malede dette udsøgte værk efter at have udskrevet svik med Kristus i den store lidenskab i 1511 i 1511. De berømte malerier af Christies auktion blev afsluttet på et tykt kobberpanel,...